Funkce systému

Funkce systému
Možnosti plateb

Nabídněte svým zákazníkům možnost zaplatit za objednávku více způsoby. Aktuálně podporujeme platbu hotově, kartou u kurýra a kartou on-line.

Předobjednávky

Objednávky rozvozů ještě před otevřením? S funkcí předobjednávek si vaši zákazníci mohou objednávat již od půlnoci daného dne.

Denní menu

Vytvářejte denní menu předem bez omezení. Pro každý den můžete nastavit čas od-do, kdy se má denní menu zobrazovat, zda lze v této době objednávat ze stálé nabídky a vypnout jídlo, když vám zrovna dojde.

Aplikace pro kurýry

Je jídlo připraveno k rozvážce? Vaši kurýři ho uvidí ve svém mobilním telefonu společně s doručovacími a kontaktními údaji zákazníka.

Funkce Semafor

Hromadí se vám objednávky a nestíháte je odbavovat? Jednoduše přepněte aktuální vytíženost provozovny, aby vaši zákazníci počítali s delší dobou dodání.

Upozornění a notifikace

Na novou objednávku vás náš systém upozorní zvukovým a grafickým signálem na tabletu nebo výraznou PUSH notifikací.

Rozvozové zóny

S naším systémem si dokážete snadno vytvořit libovolný počet rozvozových zón a přiřadit jim cenu dopravy, dopravu "zdarma od" nebo minimální výši objednávky.

Informace o doručení

Vaši zákazníci před zahájením objednávky přesně ví, zda aktuálně rozvážíte, kolik je bude doprava stát a jaká bude přibližná doba doručení. Vše přehledně a stručně.

Přílohy a atributy

Nastavte si libovolnou cenu obalů, skupiny příloh či varianty pro každou kategorii vaší nabídky.

Účty pro personál

Vytvářejte jednoduše účty pro obsluhu systému, kurýry i provozní. Máte více poboček? Snadno vytvoříte také oddělené účty pro každou z nich.

Exporty objednávek

Vyhledávejte v historii objednávek a exportujte tržby či počty prodaných položek po dnech v týdnu. Budete mít skvělý přehled o tom, co se dobře prodává a kdy.

Přehledy a statistiky

Tržby za dnešní den, poslední týden či měsíc jsou klasika. Náš systém vám ale také ukáže, odkud vaši zákazníci nejvíce objednávají nebo odkud by chtěli objednávat, ale nerozvážíte k nim.

Notifikace zákazníkům

Zákazníkům automaticky zasíláme SMS a e-mail s informací o přijetí objednávky a dále SMS o převzetí objednávky kurýrem. Vaši zákazníci tak vědí, v jakém stavu se objednávka zrovna nachází.

Zpětná vazba

Zajímá vás, jak chutnalo vašim zákazníkům nové jídlo ve vaší nabídce? Nebo jak spolehlivý je váš nový kurýr? Zákazníkům zasíláme automaticky krátký dotazník pro ohodnocení objednávky.

Tisk bonů

S připojenou termotiskárnou jednoduše vytisknete lístek do kuchyně či pro kurýra se shrnutím objednávky a kontaktními údaji.

Vaříte a rozvážíte ve velkém?

Naše aplikace Jídelna a Moje jídelna vám s tím pomohou!
1 Zákazníci mohou objednávat z menu až na týden dopředu
2 Objednaná jídla na každý den vidíte v přehledné administraci
3 Vaši zákazníci vidí své objednávky v aplikaci Moje jídelna
4 Jídla i zákazníky můžete exportovat a tisknout
5 Snížíte počet telefonátů na minimum a získáte lepší přehled
6 Objednávkový systém dokážeme přizpůsobit Vašim potřebám

Nejčastější otázky
našich zákazníků

Vyžaduje pořízení vašeho systému investici do začátku?

Pro vyzkoušení systému nabízíme mobilní aplikaci ke stažení zdarma do vašeho mobilního telefonu. Při větším počtu objednávek již doporučujeme provozovat aplikaci na tabletu s termotiskárnou, který si můžete pořídit sami nebo využít možnosti pronájmu za 350 Kč měsíčně přímo od nás. Žádné další náklady ani poplatky neúčtujeme.

Jak funguje platba kartou předem a jak často vyplácíte peníze?

Díky spolupráci s poskytovatelem Pays.cz Vás transakce kartou budou stát pouze 1,5% + 1 Kč z objednávky. Platby Vám pak zasíláme pravidelně 4x měsíčně.

Jaká je výpovědní lhůta?

Naše klienty nechceme nijak omezovat, a proto v našich smlouvách nenaleznete žádné výpovědní lhůty ani pokuty za předčasné ukončení spolupráce. Pokud Vám náš produkt nebude vyhovovat, můžete spolupráci kdykoliv ukončit.

Mohu si Váš systém někde prohlédnout?

Určitě. Kontaktujte nás prosím a rádi Vám nezávazně poskytneme přístupové údaje do demoverze.

Chcete vyzkoušet Reservo Eats? Ozvěte se nám

Reservo.cz s.r.o.

Vítězslava Nováka 425
539 73 Skuteč

IČ: 076 72 209
DIČ: CZ07672209

Registrace v oddílu C 42845
u Krajského soudu
v Hradci Králové