Jak funguje provozní panel

Jak to funguje Jak funguje provozní panel
1

Tablet upozorní váš personál
na novou objednávku

Decentní zvukový signál a červeně rozsvícená obrazovka tabletu vás upozorní na novou objednávku, takže ji váš personál nepřehlédne ani při větším provozu na place.

2

V tabletu jsou k dispozici všechny
informace o objednávce

Kliknutím na objednávku se personál dozví vše potřebné - co si zákazník objednal a s čím, zda má k nějaké položce speciální přání, adresu pro doručení, zvolený způsob platby, telefonní číslo a další. Navíc může objednávku snadno vytisknout na námi dodávané termotiskárně a připnout kuchaři na nástěnku. Bez ručního opisování a bez chyb.

3

Personál má přehled o aktuálním
stavu všech objednávek

I při větším počtu objednávek má personál perfektní přehled o tom, v jakém stavu se každá z nich právě nachází. Snižuje se tím míra stresu a zvyšuje efektivita práce.

4

Zákazník je informován o
aktuálním stavu své objednávky

Myslíme také na vaše zákazníky. V okamžiku potvrzení objednávky vaším personálem zasíláme automaticky e-mailem zákazníkovi potvrzení a souhrn objednávky. Při předání objednávky kurýrovi informujeme zákazníka SMS zprávou.

5

Při expedici hotové objednávky
obdrží kurýr instrukce na mobil

V okamžiku, kdy personál na tabletu změní stav objednávky na „Expedováno“, zobrazí se kurýrovi informace o rozvážce. Navíc vašim kurýrům umíme šetřit čas - kliknutím na adresu zákazníka se adresa nastaví do GPS navigace v telefonu, kliknutím na číslo zákazníka se přednastaví vytáčení.

Chcete vyzkoušet Reservo Eats? Ozvěte se nám

Reservo.cz s.r.o.

Vítězslava Nováka 425
539 73 Skuteč

IČ: 076 72 209
DIČ: CZ07672209

Registrace v oddílu C 42845
u Krajského soudu
v Hradci Králové